Siesta

 

 
 
ID: 498223

Hotel Hi! Mimosa Park ***

Termín: 19.09. (Ne) - 26.09. (Ne) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 16 442 Kč

TripAdvisor cestovatelské recenze
  • Pro rodiny
  • Golf
  • Animační program
Popis hotelu

Poloha
Hotel Globales Mimosa patří do známého hotelového řetězce Globales. Nachází se nedaleko od centra města Palmanova, kde je mnoho restaurací, obchodů a barů. Autobusová zastávka je vzdálena asi 500 m od hotelu - pravidelné spojení s hlavním městem ostrova. Letiště Palma de Mallorca je vzdáleno cca 27 km. V okolí jsou tři golfová pole.

Pláž
Hotel Globales Mimosa se nachází cca 500 m od široké písečné pláže (přechod přes cestu). Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 14 EUR/den). Vodní sporty na pláži za poplatek.

Vybavení
Hotel byl pro sezónu 2018 zrenovován a změnil místní kategorii ze 3* na 4*. Recepce, výtah, restaurace, bar, parkoviště. V areálu komplexu je mini klub, dětské hřiště, herna, prosluněná terasa s bazénem. Lehátka a slunečníky u bazénu - zdarma. Za poplatek: prádelna, lékařská služba, konferenční centrum a půjčovna aut.

Pokoje
Hotel Globales Mimosa disponuje 287 pokoji (s možností max. 1 přistýlky). Všechny pokoje jsou komfortně zařízené. Jsou vybaveny malou koupelnou a WC, klimatizací (individuálně nastavitelnou, funkční od poloviny června do poloviny září), telefonem, TV, trezorem a balkonem (zahradní nábytek). Dětská postýlka do 2 let - zdarma.

Strava
All Inclusive: snídaně (08:00 - 10:00), oběd (13:00 - 15:00) a večeře (18:30 - 21:00). Navíc je hostům k dispozici snack bar (11:00 - 18:00). Místní nealkoholické nápoje a lihoviny se podávají v baru (10:00 - 24:00). Během jídla víno ​​a voda.

Sport a zábava
Hotel Globales Mimosa organizuje denní a večerní animační program pro děti a dospělé: ukázky, vystoupení živé hudby, tématické večery, soutěže a hry. Zdarma je k dispozici: víceúčelové sportovní hřiště na fotbal, volejbal a basketbal, boccia, lukostřelba, šipky, vodní pólo a stolní hry. Za příplatek: tenis, kulečník, vodní sporty na pláži. Nejbližší golfové hřiště je vzdáleno 4 km. Od poloviny června do poloviny září je v hotelu k dispozici Figloklub - 6x týdně zábavy pro děti s polským animátorem.

Internet
V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma (30 minut denně), internetové koutky - za poplatek (cca 2 EUR/30 min.). Celodenní Wi-Fi v areálu hotelu - za poplatek (cca 30 EUR/týden).

Místní kategorie
****

UPOZORNĚNÍ! Cena nezahrnuje turistický poplatek 3,30 EUR/osoba/noc. Poplatek je povinný pro všechny osoby starší 15 let a platí se na recepci při ubytování.

Webové stránky
www.hotelesglobales.com

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde:  https://r.pl/hiszpania-majorka/globales-mimosa

Náš názor
Hotel Globales Mimosa je ideální volbou pro rodiny s dětmi, k relaxaci a dlouhým procházkám podél promenády v Palmanově. Velké plus za výhodnou polohu blízko široké pláže a centra letoviska. Blízko je i město Magaluf, kde si lze užít noc v jedné z mnoha diskoték.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti 2 hod. před plánovaným odletem na stanovišti CK. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 7 nebo 14 nocí, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek, který se hradí při ubytování, fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

Upozornění od 24.8.2020! Po návratu ze Španělska (včetně ostrova Mallorca) platí povinnost podstoupit test na Covid-19 nebo nastoupit do karantény. Výjimku tvoří pouze Kanárské ostrovy.
Informace o aktuálních hygienických opatřeních a vstupních podmínkách do Španělska naleznete ZDE .

Jiné

ŠPANĚLSKO – MALLORCA obecné informace

Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit dolary USA. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičů na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné připočteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v České republice.  

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 1,5 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně 1 EUR.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,65 EUR. Na mnoha místech stojí poštovní schránky, často jsou i v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Ceny telefonních karet se pohybují mezi 6-12 EUR. Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem na dovolenou.  
 
Mallorca

Nejznámější ostrov Španělska každoročně přitahuje miliony lidí z celé Evropy. Mírné klima, nekonečné pláže, zátoky, horské vesnice a pobřežní přístavy - krajina ostrova je tak rozmanitá, že je nemožné se zde nudit. V centru jižní části ostrova se nachází město Palma de Mallorca, které je kulturním a zábavním centrem. Severní pobřeží od Puerto de Alcudia na jih je rájem pro rodiny s dětmi.

Rekreační střediska na Mallorce:

Playa de Palma / El Arenal
Oba areály se nacházejí podél několikakilometrové pláže s pobřežní promenádou a mnoha kavárnami, obchody a restauracemi. Ideální místo pro mladé lidi vyhledávající zábavu. Hezká pláž a koupání v moři během dne a večer nespočet barů a diskoték. Výhodou je také blízkost krásného hlavního města ostrova - Palma de Mallorca. Město zaujme starým městem a nádhernou katedrálou nacházející se na nábřeží u jachtařského přístavu.

Magaluf
Mekka mladých lidí, z větší části Britů, vyhledávajících slunce a zábavu. Krásná zálivová pláž s bílým pískem a intenzivní noční život jsou pro tuto lokalitu charakteristické. Naše hotely na okraji letoviska umožňují klidnou dovolenou, ale zároveň i možnost využití všech turistických atrakcí letoviska Magaluf.

Santa Ponsa
Letovisko se nachází cca 25 km od hlavního města ostrova v krásné zátoce. Pro obyvatele ostrova je Santa Ponsa víkendovým letoviskem a mnoho z nich má zde své byty a domy. Je zde jen malo hotelů a krásná zálivová pláž není nikdy přelidněná. Město také nabízí mnoho příležitostí pro procházky zelení a místní komunikace umožňuje snadný přístup do hlavního města.

Alcudia / Alcudijský záliv
Alcudia na severní části ostrova je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Alcudijský záliv je vzdálen jen několik kilometrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Podél pobřeží se nachází mnoho hotelů různých standardů zaměřených na rodinnou dovolenou. Hotely na této straně ostrova jsou nižší, stojí na vyvýšeném terénu a jsou obklopené zahradami plnými zeleně. Okolí zálivu nabízí také různé turistické atrakce - obchody, kavárny, pěší promenádu, aquapark a další atrakce pro děti.

Odlety: Varšava, Katovice, Poznaň, Gdańsk, Wroclaw a Krakov. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky CK na letišti. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady .

Výlety v okolí

KOLEM OSTROVA "VUELTA A LA ISLA" - cena cca 80 EUR
Trasa vede přes zemědělské vesnice a města pohoří Sierra de Tramuntana. Na cestě se zastavíme ve městě Inca, které je známé svými koženými výrobky. Ocitneme se mezi olivovníky a směřujeme do Mariánského útočiště v LLucu. Po asi 40 minutové přestávce přejedeme podél kaňonu řeky Torrent de Pareis do rybářského přístavu Sa Calobra. Po přestávce projížďka podél pobřeží Mallorky do Puerto de Soller nebo-li "zlatého údolí". Následuje výlet starým dřevěným vláčkem do města Soller, kde přesedneme na vlak postavený v roce 1912, který nás přes hory a údolí sveze 13-ti tunely na okraj města Palma.


JESKYNĚ - cena cca 44 EUR
Výlet do jeskyní povede Manacor - známé pro svůj nábytkářský průmysl a výrobu umělých perel. Navštívíme největší jeskyně na Mallorce, jež jsou mistrovskými díly přírody, charakteristické krásnými krápníkovými útvary. Během prohlídky si poslechnete krátký koncert klasické hudby se světelnými efekty.


ALCUDIA A FORMENTOR - cena cca. 52 EUR
Výlet na severní pobřeží Mallorky. Před polednem návštěva tradičního trhu v nejstarším městě na ostrově - Alcudia. Po nákupech přejezd do Pollensa, kde nás čeká volný čas na pláži, následuje plavba lodí do zálivu Formentor. Na jeho konci jízda autobusem k mysu Formentor, nejvzdálenějšího ostrova na Mallorce, odkud se táhne jeden z nejkrásnějších pohledů na Středozemní moře.


PALMA A VALLDEMOSSA - cena cca 54 EUR
Prohlídku hlavního města začneme z Parc del Marc. Později dojdeme Královskými zahradami do katedrály. Při procházce v gotickém starém městě Palma uvidíme budovu radnice, nádherné terasy, Staroměstské náměstí a kostel sv. Michaela. Odpoledne unikneme rušnému městu do pohádkového města Valldemosa, malebně položeného v údolí pohoří Sierra de Traumontana. Navštívíme kartuziánský klášter, místa ve kterých žil Chopin, následuje 15 minutový koncert v paláci Sancho. Později během nejméně jedné hodiny volného času vyzkoušíme typické likéry Mallorky zdarma. Výlet pro klienty hotelů umístěných na východě a severu ostrova.


MARINELAND - cena cca 43,50 EUR
Celodenní výlet do delfinária Marineland. Nová podívaná s vystoupením delfínů, mořských lvů a překvapivá přehlídka papoušků a dalších vícebarevných ptáků.


AQUARIUM PALMA - cena cca 43,50 EUR
Výlet určený klientům na východ od ostrova (bez průvodce v polštině). Lístky zahrnují návštěvu největšího oceánia ve Španělsku, případně volný čas v hlavním městě.


AQUARIUM - cena cca 25 EUR
VSTUPENKA do největšího oceánia v Evropě. Více než 55 akvárií z celého světa. Dodatkové strakce pro nejmladší.

Upozornění! Předchozí popisy místních zájezdů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.

30.05. (Ne) - 06.06. (Ne) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute17 809 Kč
Vybrat termín
30.05. (Ne) - 13.06. (Ne) 2021 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute29 025 Kč
Vybrat termín
06.06. (Ne) - 13.06. (Ne) 2021 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute18 501 Kč
Vybrat termín
06.06. (Ne) - 20.06. (Ne) 2021 - 15 dní, 14 nocí
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute29 783 Kč
Vybrat termín
13.06. (Ne) - 20.06. (Ne) 2021 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute18 859 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
TripAdvisor Cestovatelské recenze

28. z 39 hotelů v Palmanově

Vynikající
209
Velmi dobré
306
Průměrné
219
Špatné
115
Příšerné
64
Umístění
Kvalita spánku
Pokoje
Služba
Cena / kvalita
Čistota
Dokonalá dovolená
Tahle dovolená byla naprosto super!! Všude čísto pokoje naprosto úžasné a moderní, nikde žádný mravenec nic! Klimatizace na pokoji, proste super. Okolí hotelu taky super, blízko k moři, různé... celá recenze s možností překladu
Anyaty, 11:06 01.12.2019
Perfektní dovolená
Hotel můžeme vřele doporučit. Velice ochotný personál, čisté prostředí, příjemná lokalita. V all inclusive dostatek jídla (bezlepkové pečivo, bezlaktozove mléko,...) a pití . Určitě bychom se rádi... celá recenze s možností překladu
Tomáš M, 09:20 14.10.2019
Super hotel
Úžasný hotel 4*, nádherné pokoje, přistýlku tvoří 3 spojené postele což nám s dvouletým synem naprosto vyhovovalo, úklid každý den, připravené krásné dárečky, co nás zklamalo byl velmi malý výběr... celá recenze s možností překladu
martiluk, 09:22 06.09.2018
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoPalma Nova
HotelGlobales Mimosa
pokoj standardní
Termín19.09.2021 - 26.09.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...