Siesta

 

 
 
ID: 1016981

Termín: 04.12. (Ne) - 06.12. (Út) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 2 870 Kč

Popis zajezdu
Nivamare Lázeňský hotel NIVAMARE se nachází v Pozlovicích, cca 1,5 km od lázeňské kolonády, v blízkosti Luhačovické přehrady a poskytuje nerušený klid v přírodě s krásnými výhledy do okolí.   Ubytování Hosté se mohou ubytovat v pokojích typu standard, superior a exklusive. Pokoje typu standard jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, TV/SAT, telefonem a Wi-Fi. Pokoje typu superior jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC, fénem, TV/SAT, telefonem, trezorem, ledničkou a Wi-Fi. Pokoje typu Exlusive se skládá z obývacího pokoje, ložnice, balkonu s posezením, je vybaven koupelnou se prchou/vanou a WC, fénem, klimatizací, TV/SAT, trezorem, ledničkou a Wi-Fi. Stravování Hostům je k dispozici restaurace, kde je podávána strava formou bufetu Lázně a wellness Milovníci relaxace jistě ocení dvoupodlažní wellness se saunovým světem (finská sauna, bylinková sauna, římská pára, lesní herba sauna), vířivkami (malou do 4 osob a velkou do 10 osob), ledopádem, Kneippovými koupelemi, vyhřívanými lavicemi, terasou s nádherným výhledem do okolní krajiny a dalšími doplňkovými službami. Hostům je k dispozici jeden vnitřní bazén a venkovní vyhřívaný bazén, popř. nabídka masáží a procedur. Děti Nejmladším návštěvníkům je k dispozici venkovní dětské hřiště.   Zvířata Pobyt s pejsky menších a středních plemen je dovolen na základě předchozí domluvy jen ve vyhrazených pokojích Standard. Malé plemeno do 25 cm za poplatek cca 200 Kč / den, střední plemena do 40 cm cca 350 Kč / noc. Větší plemena není možné ubytovat. Parkování Své vozidlo si můžete zaparkovat za poplatek na uzavřeném parkovišti před hotelem za poplatek cca 60 Kč / den. Venkovní parkoviště u hotelu za poplatek cca 30 Kč /den. Parkování je nutno rezervovat předem. Zajímavosti Luhačovice jsou největší moravské lázně s tradicí lázeňské péče již od 17. století. Krásnou přírodu Bílých Karpat doplňuje kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny a především řada staveb známého architekta Dušana Jurkoviče. Vincentka, Aloiska a Ottovka patří k nejznámějším místním léčivým pramenům. Lázeňskou péči můžete doplnit také výlety do přírody a okolí Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Najdete zde pestré možnosti kulturního i sportovního vyžití. Luhačovice jsou obklopeny nádhernou nedotčenou přírodou, kterou můžete objevovat při výletech pěšky, na kolech i na bruslích. Destinace Charakteristickou tvář dal lázním slovenský architekt Dušan Jurkovič, který zde projektoval řadu budov inspirován valašskou architekturou. V lázních založených roku 1902 se dnes léčí  zejména nemoci trávicího, dýchacího a zažívacího ústrojí a poruchy látkové výměny. Luhačovice patří právem mezi nejkrásnější lázeňská města a o jejich slávu se zasloužily i léčivé prameny, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě nejenom pro vysoký obsah minerálních látek, ale i pro kvalitní proplynění, např. Vincentka, Aloiska a další.
Vybavení
TV-SAT
Telefon
WC
Sprcha
WIFI
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x snídaně formou bufetu, volný vstup do dvoupatrového wellness se saunovým světem, volný vstup do venkovního vyhřívaného bazénu, zapůjčení županu v pokoji typu Superior a Exclusive, Wi-Fi připojení
Cena nezahrnuje
lázeňský poplatek 30 Kč/ osoba / den, parkování
Poznamka
Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu, za zvýhodněnou cenu viz https://www.geovita.cz/cestovni-pojisteni. Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu. E-mail, máte-li zájem, zašlete na: kontakt@geovita.cz.
05.12. (Po) - 07.12. (St) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
2lůžkový pokoj Standard 2+1 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-2 870 Kč
Vybrat termín
05.12. (Po) - 08.12. (Čt) 2022 - 4 dny, 3 noci
2lůžkový pokoj Standard 2+1 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-4 310 Kč
Vybrat termín
05.12. (Po) - 09.12. (Pá) 2022 - 5 dní, 4 noci
2lůžkový pokoj Standard 2+1 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-5 540 Kč
Vybrat termín
05.12. (Po) - 10.12. (So) 2022 - 6 dní, 5 nocí
2lůžkový pokoj Standard 2+1 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-6 920 Kč
Vybrat termín
05.12. (Po) - 11.12. (Ne) 2022 - 7 dní, 6 nocí
2lůžkový pokoj Standard 2+1 - Dospělý na lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-8 300 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoLuhačovice
HotelNivamare
2lůžkový pokoj Standard 2+1 - Dospělý na lůžku
Termín04.12.2022 - 06.12.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Geovita, s.r.o. IČO: 28568541
Vytvářím objednávku...