Siesta

 

 
 
ID: 984035

ZLOBICE - Zlobice - VÍKEND VE ZLOBICÍCH (2)

Termín: 09.12. (Pá) - 11.12. (Ne) 2022

Délka pobytu: 3 dny, 2 noci

Doprava: Vlastní

Strava: Snídaně

Cena: 2 230 Kč

Stravování
snídaně
KDE BUDETE SPÁT
a) 5 - lůžkový rodinný pokoj STANDARD se 2 přistýlkami (č. 201) Složení: 1/2 a 1/2+1 a obývací pokoj 1/1+1 s TV (vybavená kuchyňka), Spr. +WC b) 4 -lůžkový rodinný pokoj STANDARD se 2 přistýlkami (č. 202) Složení: 1/2+1 a 1/2 s TV a 1/0+1 (=gauč na chodbě, průchodné), nová koupelna s vanou a WC c) 2 - lůžkový pokoj STANDARD s přistýlkou, (č. 204) Složení: 1/2+1 s TV a kuchyňským koutem (sporák, lednice, nádobí), koupelna s vanou a WC d) 3 - lůžkový apartmán COMFORT s přistýlkou (č. 301) Složení: 1/2, obývák s rozkládacím gaučem pro 2 os. (180 x 200 cm), TV a vybavená kuchyňka (sporák, lednice s mrazákem, nádobí, myčka, rychlovarná konvice), koupelna s rohovou vanou a WC, klimatizace, venkovní žaluzie 2- lůžkový pokoj COMFORT s přistýlkou (č. 305) Složení: 1/2+1 s TV, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, venkovní žaluzie Pokoje na ověření.
VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ
restaurace, bowling (2 dráhy), venkovní terasa, počítačový koutek,biliár, dětská herna, stolní tenis, tenisový kurt, hřiště s umělou trávou (na volejbal, nohejbal a malou kopanou), půjčovna kol a koloběžek, půjčovna sportovního vybavení (rakety na tenis, badminton, soft tenis, lakros, pálky na stolní tenis, luky), půjčení lehátek k jezírku. Wellness - hydromasážní whirpool, finská/bylinková sauna, Infrasauna, Kneippův chodník, masážní sprcha, ochlazovací káď, odpočívárna.
FORMA STRAVY
Snídaně.
DALŠÍ SLUŽBY
Orientační ceny služeb: Masáže (dle druhu a délky): 350 - 890 Kč Zábaly: cca 150 - 200 Kč Zapůjčení kola : 200 Kč /den Zapůjčení koloběžky: 150 Kč/den Pronájem hřiště, tenisového kurtu: 100 Kč /hod Stolní tenis: 25 Kč / hod Bowling: 160 Kč / hod Whirlpool max. 3 os: 390 Kč /30 min Finská sauna nebo bylinková: 120 Kč / hod / os. (od 5 osob) Infra sauna: 90 Kč/1 hod / os Zapůjčení županu: 80 Kč Přezůvky jednorázové: 30 Kč Vstup do celého wellness (až 20 os): 1 200 Kč/hod
POBYT S DĚTMI
Jedno dítě do 14,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA (v doprovodu 2 plně platících osob).
MOŽNOST KOUPÁNÍ
v areálu penzionu jezírko ke koupání. Sportovní areál BAJDA (6,5 km): koupaliště s 50 m bazénem, travnatými slunnými plochami a občerstvením (nohejbal, volejbal, tenisové kurty - antuka), krytý bazén v Kroměříži (8 km), koupaliště v Hulíně (15 km), Holešově (25 km), Koryčanech (32 km).
PARKOVÁNÍ
zdarma
POBYT SE ZVÍŘETEM
po předchozí domluvě s majitelem
POLOHA UBYTOVÁNÍ
Wellness penzion Zlobice leží v obci Zlobice, která leží jen 6 km od malebného historického města Kroměříž. Penzion Zlobice najdete jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami". Kroměříž byla vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Kroměříž skýtá plno aktivit: Zámecká obrazárna, Muzeum Kroměřížska, Expozice Karla Kryla, Dětský svět Floria, letní hra pro děti "Hledání pokladu biskupa Bruna", RALLY Safari! - dětské čtyřkolky, Zrcadlové bludiště nebo se vydejte objevovat místa, kde se natáčel oskarový film Miloše Formana "Amadeus". Arcibiskupský zámek a zahrady patří mezi nejatraktivnější místa ČR a v roce 1998 byly zápsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Arcibiskupský zámek je pozoruhodným komplexem historických sálů, knihoven, unikátního hudebního archivu a obrazárny, která patří mezi nejhodnotnější kolekce svého druhu v celosvětovém měřítku. Také Květná zahrada, která je architektonicky a historicky nejcennější památkou ve městě, nemá ve světě srovnání. Představuje vrcholné dílo evropského zahradního umění 17. století. Jedná se o přelomovou fázi vývoje mezi renesančními zahradami italskými a zahradami francouzskými barokně klasicistního typu, jako je například Versailles. Podzámecká zahrada naopak představuje romantický park o rozloze 64 ha s velkorysou výsadbou stromů doplněnou vodními plochami a drobnou architekturou. Zdroj: kromeriz.eu Kroměříž - ráj cyklistů - nabízí cyklistické příležitosti jak pro opravdové cyklo fandy, tak také pro rodiny s dětmi či skupiny přátel. Můžete propojit neopakovatelnou krásu Kroměříže s poznáním slováckých sklípků, chřibských, hostýnských nebo valašských kopců. Díky otevření nové cyklostezky, která je v rámci České republiky zcela ojedinělá (vede kolem řeky Moravy, Baťova kanálu a spojuje Kroměříž až s Hodonínem v délce 80 km).
NEPŘEHLÉDNĚTE
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod a snídaní po 1. noci. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.
PŘÍJEZD AUTEM
Ze směru od Brna po D1 směr Kroměříž, sjezd 253 přes Bojanovice do Zlobice, směr Rataje, penzion leží v centru obce. Parkování u penzionu.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Kroměříže, odtud odtud autobusem do Zlobic (směr Morkovice nebo směr Pačlavice), výstup na zastávce "Zlobice - náves", dále pěšky cca 50 m k penzionu. Některé autobusy Brno - Kroměříž zastavují přímo ve Zlobicích. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Kroměříže, odtud autobusem do Zlobic (směr Morkovice nebo směr Pačlavice), výstup na zastávce "Zlobice - náves", dále pěšky cca 50 m k penzionu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
TÝDEN VE ZLOBICÍCH (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE)
- 7x ubytování - 7x bufetová snídaně - 7x za pobyt odpoledne káva/čaj - 1x 2 hod vstup do wellness (vířivka, infra sauna, finská sauna, Kneippův chodník, masážní sprchy) - 1x 2 hod pronájem hřiště (nutná rezervace předem - 2x 1 hod bowling - 2 vstupenky do Muzea Karla Kryla - vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco - rekreační poplatek - parkování v oploceném areálu - Wi-Fi - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz . - BONUSY: SLEVA 20% na další vstup do wellness, SLEVA 10% na masáže - možnost grilování zdarma (hosté musí mít své suroviny a nutná je konzumace nápojů v restauraci po dobu grilování)
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
6 DNŮ VE ZLOBICÍCH (6 dní / 5 nocí, nástup NEDĚLE)
- 5x ubytování - 5x bufetová snídaně - 5x za pobyt odpoledne káva/čaj - 1x 2 hod vstup do wellness (vířivka, infra sauna, finská sauna, Kneippův chodník, masážní sprchy) - 1x 2 hod pronájem hřiště (nutná rezervace předem - 2x 1 hod bowling - 2 vstupenky do Muzea Karla Kryla - vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco - rekreační poplatek - parkování v oploceném areálu - Wi-Fi - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz . - BONUSY: SLEVA 20% na další vstup do wellness, SLEVA 10% na masáže - možnost grilování zdarma (hosté musí mít své suroviny a nutná je konzumace nápojů v restauraci po dobu grilování)
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
VÍKEND VE ZLOBICÍCH (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK)
- 2x ubytování - 2x bufetová snídaně - 2x za pobyt odpoledne káva/ča - 1x 1 hod vstup do wellness (vířivka, infra sauna, finská sauna, Kneippův chodník, masážní sprchy) - 1x 1 hod pronájem hřiště (nutná rezervace předem - 1x 1 hod bowling - 2 vstupenky do Muzea Karla Kryla - vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco - rekreační poplatek - parkování v oploceném areálu - Wi-Fi - BONUSY: SLEVA 20% na další vstup do wellness, SLEVA 10% na masáže - možnost grilování zdarma (hosté musí mít své suroviny a nutná je konzumace nápojů v restauraci po dobu grilování)
REKREAČNÍ POPLATEK
v ceně
AKČNÍ NABÍDKA
• Zdarma OLOMOUCKÁ KARTA (při pobytu na min. 5 nocí) • V BLÍZKOSTI KROMĚŘÍŽE
URČITĚ OCENÍTE
Proč Wellness penzion Zlobice u Kroměříže: - v blízkosti "Hanáckých Atén" - Kroměříže
09.12. (Pá) - 11.12. (Ne) 2022 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělý na 3. až 5. lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-2 230 Kč
Vybrat termín
16.12. (Pá) - 18.12. (Ne) 2022 - 3 dny, 2 noci
Dospělý na 3. až 5. lůžku další typy pokojů
Snídaně
Vlastní
-2 230 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoZlobice
HotelZLOBICE - Zlobice - VÍKEND VE ZLOBICÍCH (2)
Dospělý na 3. až 5. lůžku
Termín09.12.2022 - 11.12.2022
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...