Siesta

 

 
 
ID: 793422

Millenium Resort Mussanah ****

Termín: 29.08. (Čt) - 05.09. (Čt) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Varšava (00:00)

Strava: All inclusive

Cena: 29 039 Kč

Popis hotelu

Poloha
Elegantní hotel Millenium Resort Mussanah patřící ke známému hotelovému řetězci Millenium se nachází v tiché a klidné oblasti, na rozsáhlé ploše uprostřed zeleně, přímo u vod Ománského zálivu v jižní části oblasti Al Batinah s fantastickým výhledem na hory Al-Hadžar. Hotel je vzdálen cca 90 km od mezinárodního letiště Mascat, cca 40 km od města Barka.

Pláž
Široká hotelová písečná pláž s plážovým servisem zahrnutým v ceně (slunečníky, lehátka, osušky).

Vybavení
Pětipodlažní budova má k dispozici: recepci 24h s prostornou, elegantní lobby, 3 výtahy, směnárnu, úschovnu zavazadel a obchody se suvenýry. Hostům je k dispozici hlavní restaurace Al Mydan (mezinárodní kuchyně), 2 restaurace a'la carte (za příplatek): Al. Bahar (marocká, indická a dálnovýchodní kuchyně) a Azure (středomořská kuchyně), stejně jako 3 bary, včetně baru u bazénu Beach Club, kavárny v lobby (Naseem Lounge) a baru s vodní dýmkou (The Shisha Lunge); některé z uvedených jsou za poplatek. Kromě toho se v areálu hotel nachází: 5 bazénů, včetně olympijského bazénu, 2 bazény typu infinity, rodinný bazén a dětský bazén, soukromý přístav v Ománském zálivu, posilovna, wellness centrum nabízející širokou škálu masáží a wellness služeb (za poplatek), bezplatné parkování, hlídání dětí (za příplatek).

Pokoje
Millenium Resort Mussanah
nabízí 234 pokojů s výhledem na pohoří Al-Hadžar (Deluxe). Komfortně a elegantně zařízené standardní dvoulůžkové pokoje (o rozloze cca 31 m²) s koupelnou (vana nebo sprcha, vysoušeč vlasů), s možností jedné přistýlky pro dítě (rozkládací pohovka nebo rozkládací lůžko). Pokoje jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, satelitní TV, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek), příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, žehličkou a žehlicím prknem. Většina pokojů má balkon.

Strava
All Inclusive: snídaně (6:30-10:30), obědy (12:30-15:30) a večeře (18:30-22:30) v hlavní restauraci Al. Mydan formou bufetu nebo servírované z menu. Navíc občerstvení se podává v odpoledních hodinách (16:30-17:30). Během dne (od soboty do čtvrtka: 12:00-15:00 a 18:00-23:00, v pátek 14:00-23:00) jsou v určených barech servírovány vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje, káva/čaj. All Inclusive nezahrnuje: dovezené lihoviny, importovanou minerální vodu (perlivou a neperlivou), čerstvě vymačkané džusy, energetické nápoje a obsah minibaru na pokoji a pokrmy podávané z menu. Hotel si vyhrazuje právo změny rozsahu služeb zahrnutých programem All Inclusive (např. hodiny servírování pokrmů).

Sport a zábava
Hotel Millenium Resort Mussanah má vlastní klub pro nejmenší (pro děti do 12 let, denně od 9:00 do 18:00) a dětské hřiště. Hostům je k dispozici 5 bazénů, včetně olympijského bazénu, rodinného bazénu, dětského bazénu (otevřeny od 8:00-20:00), plovoucí aquapark (pro dospělé a děti od 6 let), posilovna (6:00-22:00), stolní tenis, lanový skluz. Hosté mohou využívat v areálu fitness centrum (některé procedury jsou za poplatek). Za příplatek: vodní sporty, minigolf (18 jamek), venkovní posilovna, plážový volejbal, kulečník, potápěčské centrum.

Internet
V areálu hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie
**** 

Webové stránky
www.millenniumhotels.com/en/mussanah/millennium-resort-mussanah

Náš názor
Hotel Millenium Resort Mussanah dobré kvality, který se nachází u moře a na úpatí hor Al-Hadžar. Díky přátelské atmosféře a milé obsluze bude dovolená v Ománském zálivu nezapomenutelnou.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Vízum do Ománu
Při krátkodobých cestách do Ománu si občané České republiky musejí požádat o vízum ke vstupu do země prostřednictvím online aplikace webové stránce Ománské královské policie (hyperlink:  https://evisa.rop.gov.om/ ), v sekci „Apply for Unsponsored Visa“. 
Případné technické problémy s obdržením víza je nutné řešit prostřednictvím kontaktní emailové adresy Ománské královské policie: Info-OmaneVisa@rop.gov.om.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Čas
+ 3 hodiny oproti času v České republice.

Měna
OMR - Ománský riál. Aktuální kurz: 1 USD = 0,385 riálu, 1 PLN = 0,1 riálu. V Ománu je mnoho směnáren, kde si lze vyměnit peníze. Ve větších městech lze platit kreditními/debetními kartami nebo vybírat peníze z bankomatu, které jsou k dispozici mimo jiné v pobočkách bank a nákupních střediscích; nicméně je třeba pamatovat na možné nepříznivé směnné kurzy.

Elektřina 
Elektrické napětí je 220 V a 240 V, 50 Hz. Zástrčky tzv. britské se třemi kolíky. V mnoha hotelech (na recepci) si lze zapůjčit nebo koupit v místním obchodě tzv. adaptéry.

Telefony
Dosah mobilních operátorů je nejlepší v osídlených místech. V řídce osídlených oblastech nebo v poušti je pokrytí vzácné nebo není žádné. Nejoblíbenější sítí je Omantel-Hayyak - SIM kartu lze koupit v obchodech. Nedoporučujeme používat evropské SIM karty z důvodu velmi vysokých cen za roamingové telefonní hovory.

Oblečení
Při návštěvě svatých míst platí pro návštěvníky omezení týkající se přijatelného oblečení. Jak ženy, tak i muži by měli mít úplně zakryté nohy. Krátké šortky/sukně a těsné kalhoty/dámské legíny nejsou u dám akceptovány. U mužů je povolen krátký rukáv, ale ženy musí mít dlouhé rukávy a hlavu zakrytou šátkem. Kromě mešit a jiných náboženských míst je povoleno tradiční evropské oblečení, i když ženy by je neměly mít příliš vyzývavé.

Spropitné
Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné (cca 10 %) pokud jsme spokojeni s obsluhou. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů, taxikáře, majitele drožek a velbloudů a pro číšníky v restauracích. 

Orientační ceny
Oběd v restauraci - cca 5-20 OMR; 1,5 l minerální neperlivé vody (láhev) - cca 1,5 OMR; káva v kavárně - cca 2 OMR. 

V oblasti

Maskat 
Hlavní město a největší město Ománu se nachází v severní části země u pobřeží Ománského zálivu. Nechybí zde turistické atrakce, mezi nimiž najdeme Souk Muttrah - okouzlující tradiční trh, kde si lze koupit místní pochoutky a suvenýry. Doporučujeme navštívit krásnou a vznešenou Velkou mešitu sultána Kábúse a projít se starým městem, kde stávající vládnoucí sultán Kábús má svůj palác.

Program

Den 1
Odlet z Polska. Setkání u stanoviště CK min. 2 hodiny před plánovaným odletem. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady .

Den 2 až 7 nebo 14
Čas na odpočinek, opalování, koupání v moři a fakultativní výlety.

Den 8 nebo 15
Vystěhování z pokoje a transfer na letiště (o přesném čase odjezdu vás bude informovat delegát CK na místě), návrat do Polska.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Víza

Při krátkodobých cestách do Ománu si občané České republiky musejí požádat o vízum ke vstupu do země prostřednictvím online aplikace webové stránce Ománské královské policie (hyperlink:  https://evisa.rop.gov.om/ ), v sekci „Apply for Unsponsored Visa“. 
Případné technické problémy s obdržením víza je nutné řešit prostřednictvím kontaktní emailové adresy Ománské královské policie: Info-OmaneVisa@rop.gov.om.

Cestovní pas musí být platný po dobu nejméně 6 měsíců od data návratu.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, transfery - letiště - hotel - letiště, letištní poplatky, ubytování na 7 nebo 14 nocí v hotelu, strava dle popisu hotelu, péči polsky mluvícího představitele během odbavení na letišti v Polsku, péči polsky mluvícího delegáta nebo polsky mluvícího představitele místního kontrahenta během pobytu v Ománu, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: poplatek za vízum do Ománu, fakultativní výlety, jinou stravu než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), turistickou taxu, depozit a osobní výdaje. 

15.08. (Čt) - 22.08. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute32 478 Kč
Vybrat termín
15.08. (Čt) - 29.08. (Čt) 2019 - 15 dní, 14 nocí
Standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute46 330 Kč
Vybrat termín
22.08. (Čt) - 29.08. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute31 399 Kč
Vybrat termín
22.08. (Čt) - 05.09. (Čt) 2019 - 15 dní, 14 nocí
Standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute44 804 Kč
Vybrat termín
29.08. (Čt) - 05.09. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocí
Standard
All inclusive
Letecky/Varšava
-Last minute29 039 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměOmán
MístoMuskat
HotelMillenium Resort Mussanah
Standard
Termín29.08.2019 - 05.09.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVaršava
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...